Srodziemnomorska str. 11/4, 02-758 Warsaw, Poland
Recepcion: +48 516 143 101, +48 513 334 198
info@quanton.com.pl

Firma Quanton zaprasza do współpracy

Potrzebujemy współpracy z grupą bardzo dobrych specjalistów z dziedziny biofizyki, biochemii, bioelektroniki i innych dziedzin do wspólnych badań.

Celem pracy jest opracowanie nowej i bardzo dokładnej metody diagnostyczno-terapeutycznej, opartej na specjalnym bioprocesorze do rejestrowania subtelnych reakcji organizmu na dostarczoną mu informację diagnostyczną. To pozwoli nam ocenić, który wpływ na organizm jest pozytywny czy negatywny.

Jesteśmy przekonani, że można stworzyć niedrogie urządzenie osobiste, które potrafi „odczytać” ludzkie ciało, znaleźć destrukcyjne zmiany, dostosować odpowiedni rodzaj terapii i przenieść ciało na wyższy poziom kwantowy z wykorzystaniem wewnętrznych rezerw zgodnie z wszystkimi naturalnymi procesami cykliczności i synchroniczności. Z takim aparatem organizm przestaje być chory, ponieważ urządzenie dostroi go do niezbędnych wibracji zgodnie z prawami natury.

Dodatkowo, wdrożenie metody opartej na smartfonie umożliwi każdej osobie szybkie zidentyfikowanie przyczyny choroby i poprawę stanu zdrowia do minimum — braku choroby i maksimum — całkowitego wyleczenia. Jest to szczególnie ważne dla osób, które często podróżują lub mieszkają w miejscach, w których nie ma opieki medycznej.