Srodziemnomorska str. 11/4, 02-758 Warsaw, Poland
Recepcion: +48 516 143 101, +48 513 334 198
info@quanton.com.pl

Golec Maria

W 2006 roku miałam problemy z głową, męczyły mnie duże zawroty. Poranne wstawanie z łóżka było dużym problemem, gdyż zawirowania w głowie nie pozwalały mi utrzymać równowagi ciała. Konsultacje i badania, jak również leczenie nie były skuteczne.

W czerwcu 2006 roku dowiedziałam się, że mogę skorzystać z wizyty i leczenia moich problemów u Pana Igora więc wykorzystałam tę informację. Pierwsza wizyta odbyła się z pewnym moim niedowierzaniem w skuteczność nowej, nieznanej przeze mnie metody leczenia. Jednak po upływie trzech dni zauważyłam poprawę, a objawy zawrotów głowy ustąpiły. Od tego czasu, gdy potrzebowałam pomocy lekarskiej korzystałam z wizyty u Pana Igora, zawsze ze skutkiem pozytywnym.

W listopadzie 2014 roku miałam problem z nogami i stawami, odczuwałam bóle kości i mięśni. Były wykonane badania, konsultacje, przeprowadzane leczenie, lecz moje cierpienie stawało się coraz większe. Dochodziło nawet do takiego stanu, że nie mogłam wstać z łóżka, przewrócić się na bok, ponieważ z bólu sztywniało mi całe ciało. Byłam na lekach od stanów zapalnych i przeciwbólowych. Pan Igor wyjechał z Polski i niestety nie mogłam otrzymać właściwej pomocy, więc czekałam cierpliwie na jego powrót. Skorzystałam ponownie z wizyty 11 lutego 2015 roku po powrocie Pana Igora do Polski. Mój stan zdrowia był bardzo poważny, nie byłam w stanie sama się umyć, ubrać, miałam trudności z chodzeniem. Badania wykonane przez Pana Igora wykazały, że jest to borelioza. Zabiegi którym się poddałam wyleczyły mnie z boreliozy, która rujnowała moje życie. Czuję się dobrze, sama się ubieram, chodzę, a nawet robię zakupy. Wróciło mi zainteresowanie życiem, wiara w to, że straszne bóle nie wrócą.

Polecam wizytę u Pana Igora wszystkim osobom , które mają problemy ze zdrowiem.

Maria z Biłgoraja
18.03.2015r.