Srodziemnomorska str. 11/4, 02-758 Warsaw, Poland
Recepcion: +48 516 143 101, +48 513 334 198
info@quanton.com.pl

Zapalenie płuc, niska saturacja, rechabilitacja pokowidowa.

Na początku stycznia mój tata (90lat) zachorował na COVID oraz zapalenie płuc. Został natychmiast zabrany do szpitala i przebywał tam prawie 3 tyg. Odebraliśmy go praktycznie na własne żądanie. Tata był bardzo słaby, cały czas pod aparatem tłenowym, który wypożyczyliśmy do domu. Już po kilku krokach dostawał zadyszki i musiał wypoczywac, miał też silne zawroty głowy. Praktycznie cały czas leżał.

Po szpitalu przebywał 5 dni w domu, zanim przyjechaliśmy do Warszawy do pana Igora Ogrodnyka. W tym czasie niestety saturacja coraz bardziej się obniżała, w dniu wyjazdu miał 82.

Już po pierwszym zabiegu u pana Igora można bylo odstawić aparat tłenowy! Powoli zmniejszyły się też  zawroty głowy i zadyszka, stopniowo wracały też siły.

Poczuliśmy wszyscy, że zagrożenie utraty życia mineło. Byliśmy w Warszawie 7 dni i codziennie przywoziłam tatę na zabiegi.

Powoli wraca do sił, chodzi na spacery, zawroty głowy mineły, ma dobry apetyt, żyje!

Jesteśmy bardzo wdzięczni panu Igorowi, ktory ma niesamowitą wiedzę medyczną, aparaturę diagnostyczną na najwyższym poziomie, wielką wole wyleczenia pacjenta. Jest przy tym dobrym i mądrym człowiekiem.

 

Izabela Kuderska-Sliwa z Augustówa
02.2022r.