Srodziemnomorska str. 11/4, 02-758 Warsaw, Poland
Recepcion: +48 516 143 101, +48 513 334 198
info@quanton.com.pl

JAK TO DZAŁA

Technologia wykonania metody Quanton

Metoda Quanton różni się znacznie od innych istniejących metod. To innowacyjna, opatentowana i chroniona prawem autorskim technologia Quanton, której efektywność jest udowodniona w pracy doktorskiej.

Ustalamy przyczyny Twoich dysfunkcji i znajdujemy patologiczne korelacje, posługując się metodą testu wegetatywno-rezonansowego. Test ten pozwala nam uzyskać najpełniejsze dane o proc

esach zachodzących w Twoim organizmie.

Pamięć urządzenia do diagnozowania zawiera elektroniczne kopie wszystkich narządów i tkanek ludzkiego organizmu, a także wielu patologicznych mikroorganizmów, które można znaleźć w Twoim ciele. Ponadto, stosujemy unikalne urządzenie do nieinwazywnej biochemicznej analizy krwi AMP produkcji Ukraińskiej, które pozwala nam w ciagu 5-7 min otrzymać 130 parametrów krwi bez jej pobierania.

Korzystamy z praktycznego doświadczenia, wrażliwości oraz intuicji podczas pracy z Twoim organizmem.

Wszystkie opisane narzędzia pozwalają nam określić, krok po kroku, przyczyny Twoich dysfunkcji i dobrać indywidualną terapię.

W metodzie Quanton, ciało ludzkie jest biosensorem, który pozwala nam uzyskać indywidualną informację o procesach w nim zachodzących.

Używamy w tym celu markerów semantycznych. Jest to nasze Know How.

W przypadku reakcji ciała na marker zmienia się oporność skóry. Te zmiany mierzymy naszym urządzeniem i w taki sposób otrzymujemy bezpośrednie odpowiedzi od Twojego organizmu na temat prawdziwych przyczyn jego problemów.

Po znalezieniu przyczyn Twoich dysfunkcji ustalamy unikatowe indywidualne częstotliwości, które służą do ich usunięcia. To nasze drugie i najważniejsze Know How.

Nasza innowacyjna metoda pozwala nam realizować programy terapeutyczne na bardzo głębokim poziomie subkomórkowym.

Po znalezieniu wszystkich potrzebnych częstotliwości, programujemy nasze urządzenie „Quanton A2” i podłączamy je do Twoich rąk za pomocą specjalnych kabli i bransoletek.

Będziesz nosić to urządzenie podczas zabiegu na specjalnym pasie, który nie ogranicza Twoich ruchów.

Urządzenie wytwarza bardzo mały pozióm prądu elektrycznego. Dzięki temu poczujesz się z nim absolutnie komfortowo. Jest to całkowicie bezpieczne dla ludzi.

Sporadycznie, możesz odczuwać mrowienie, swędzenie lub lekki ból w niektórych miejscach. Te odczucia powstają w skutek naprawy ukrytej patologii na poziomie biochemicznym i nie trwają długo, zwykle około 10-15 minut. Nie martw się, to jest naturalny proces!

Terapia na urządzeniu Quanton A2 nie koliduje z Twoim aktywnym życiem. Będziesz realizować plan swojego dnia jak zawsze, bez żadnych ograniczeń. Zabieg za pomocą naszego aparatu możesz wykonywać podczas spaceru, siedzenia, snu, pracy z komputerem, prowadzenia samochodu itp.

To, jak długo trwa jedna sesja zależy od Twoich indywidualnych potrzeb; zwykle jest to od 8 do 18 godzin. Taką sesję wykonujemy najczęściej dwukrotnie.

Potrzebujesz nosić urządzenie na ciele przez cały okres terapii z kilkugodzinnymi przerwami między sesjami.

Po drugiej sesji spotykamy się ponownie i kontynuujemy pracę z Twoimi wyzwaniami zdrowotnymi, definiując dla nich nowe częstotliwości.

Cykl terapii zajmuje zwykle od 5 do 10 dni. Tyle czasu potrzeba, żeby usunąć powierzchniową patologię (np. stany zapalne, alergie, bóle głowy, bóle brzucha).

W przypadku procesów patologicznych, głębokich i wieloletnich, potrzebne są 10-dniowe spotkania z 2-4 miesięcznymi przerwami między sesjami.

 

Dr Igor Ogorodnyk quanton789@gmail.com