Srodziemnomorska str. 11/4, 02-758 Warsaw, Poland
Recepcion: +48 516 143 101, +48 513 334 198
info@quanton.com.pl

Ustaw swój mózg na odbieranie wiadomości telewizyjnych, a nie będziesz musiał kupować telewizora, aby otrzymywać wiadomości

Ponieważ materia składa się z energii, posiada pewne nieodłączne cechy energii, takie jakczęstotliwość, amplituda, rezonans itp.

Żyjemy w przestrzeni energetyczno-informacyjnej, którą składa się z ogromnej ilości częstotliwości: telewizja, radio, służby specjalne, telefonia komórkowa, GPS, WIFI, Bluetooth. Wszystko to co sekundę przenika przez twoje ciało!

Pewien sygnał pola technogenicznego nie może w krótkim czasie wpłynąć na procesy fizjologiczne w twoim ciele. Dzieje się tak ze względu na jego szybko zmieniającą się naturę wieloczęstotliwościową i taką, która nie ma dużej mocy (poza przypadkiem, gdy znajdujesz się w pobliżu anteny nadawczej).

Ale poprzez dialog z twoim ciałem (za pomocą biofeedbacku) możesz znaleźć częstotliwość, która ma dla ciebie oddziaływanie pozytywne. Możesz uzyskać całkowicie kontrolowany i przewidywalny proces, jeśli oddziałujesz na organizm przez długi czas (2-3 godziny) sygnałem elektromagnetycznym o mono-częstotliwości i małej amplitudzie (sile). Proces ten ma na celu wyeliminowanie patologicznego procesu, źródła infekcji, dysfunkcji narządów itp.